.

.

Seisuke Инокс Gyuto Јапонски Нож 240mm Со Беж Лакирани Рачка (Ferrule: Вода Бивол Рог) Од TTKing

Seisuke Инокс Gyuto Јапонски Нож 240mm Со Беж Лакирани Рачка (Ferrule: Вода Бивол Рог) Од TTKing

DEN 20808.00

Пристапност
Во достапна форма

Нож Тип : Gyuto.Челик Тип : INOX (Дамка отпорни челик).Сечилото Тип : Двојно остро нож.Рачка Материјал : Лакирани Се Справи.Рака мие со топла вода и сува крпа.Нож Тип : Gyuto Челик Тип : INOX (Дамка отпорни челик) Сечилото Тип : Двојно остро нож Рачка Материјал : Лакирани се Справи со Рака мие со топла вода и сува крпа.Не обидувајте се да се намали, хит или исецка замрзнати производи или коски.Сечилото може да чип или да се прекине.Рака мие со топла вода и сува крпа.Користете острат камен за одржување на острината на ножот.Целокупната Димензии : Должина на Ножот : 240mm (9.4") Сечилото Висина : 50mm (2") Сечилото Дебелина : 2,5 mm Справи со Должина : 143mm (5.6").

Главните карактеристики

Избор на клиент