.

.

adidas X Клуб Шин Стражари

adidas X Клуб Шин Стражари

DEN 359.76

Пристапност
Во достапна форма

100% Полипропилен.Увезени.Шин чувари изграден за игри или обука.Тешко штит за издржливост; Глуждот штитници за екстра покриеност.Прилагодливи една рака пред затворање за лесно и исклучување;.ЕВА поддршка за оптимална удобност и издржливи амортизирање.ЕВА поддршка за оптимална удобност и издржливи амортизирање.Вашата брзина ви држи подалеку од опасност.Овие фудбал шин чувари ви помогне да остане таму.Нудејќи сериозен за одбрана во лесен пакет, тие имаат тешки штитови кои одговараат на контурите на вашиот шин за зголемена удобност и ефикасност.На врати, пластични ЕВА амортизирање фитили влага можете да продолжите да се исуши.Компресија на ракавите држете се на место.

Главните карактеристики

Избор на клиент