.

.

gofar Птица Папагал Играчка Шарени Бел Замав Качување Џвакање Виси Милениче Кафез Додаток

gofar Птица Папагал Играчка Шарени Бел Замав Качување Џвакање Виси Милениче Кафез Додаток

DEN 54.48

Пристапност
Во достапна форма

Шарени и убави, и вашето домашно милениче сигурно ќе уживам во тоа.Обезбедува забавно играчка за занишан и играње.Виси на кафезот и ќе ги красат вашите миленици' кафез.Направени од високо квалитетен материјал и трајни производи за употреба.Тоа е, исто така, совршен подарок за вашето домашно милениче и за миленичиња љубовници.Спецификации : Точка Име : Папагал Бел Материјал : Метал Боја : Случајни Карактеристики : Шарени, Безбедно, Бел Големина : 18cm/7.09", 24cm/9.45", 27cm/10.63" (Прибл.) Белешки : "Ние не нудиме боја на избор, ние ќе испрати боја со случајно, секоја боја е убаво.Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Пакетот Вклучува : 1 x Бел Папагал.

Главните карактеристики

Избор на клиент