.

.

MroMax 120Pcs Тапацир Нокти, Tacks 0.47 Главата Кол Железо Модерен Стил Метал Круг Палецот Притисни Копчиња 0.67 Висина за Мебел Декорација Стол Хардвер Плута Табла Троседот Head

MroMax 120Pcs Тапацир Нокти, Tacks 0.47 Главата Кол Железо Модерен Стил Метал Круг Палецот Притисни Копчиња

DEN 184.56

Пристапност
Во достапна форма

【ГОЛЕМИНА】- Вкупна Висина : 17mm/ 0.67"; Глава Дијаметар : 12mm/ 0.47"; месо тело Должина : 14mm/ 0.55". 【МАТЕРИЈАЛ】- Направен од висок квалитет на Железо материјал, површината со Electroplating, мазна на допир, фирма и не брус, силен и здрав, не е лесно да ги кородираат, површината е светла како нов и покрај долгорочно складирање. 【ПАМЕТНИ АПЛИКАЦИИ】- Овие мали нокти имаат големи апликации како што се : обезбедување на хартиените документи и фотографии на плута табла, декорирање на вашиот тросед, мека столица, мек кревет и други мебел, други DIY проекти и така натаму. 【ЛЕСНО ДА се ИНСТАЛИРА】- Бара соодветни алатки како Игла носот клешти и мала тежина капи чекани да ги инсталирате.Не користите чекани, кои се премногу големи или премногу тешки. 【ПАКЕТ СОДРЖИНА】- 120 Pcs × Тапацир Ноктите.

Главните карактеристики

Избор на клиент