.

.

Gilroy Птица Папагал Светла Боја Нишалка За На Дрво Миленичиња Игра Играчка За Качување Кафез Виси Оркестарот, Случаен Боја

Gilroy Птица Папагал Светла Боја Нишалка За На Дрво Миленичиња Игра Играчка За Качување Кафез Виси Оркестарот,

DEN 1111.20

Пристапност
Во достапна форма

Материјал : Дрво.Висина : 21cm/8.27" (Прибл.);Должина : 13cm/5.12" (Прибл.);Дрво Бар : 2cm x 13cm/0.79" x 5.12" (Прибл.);Замав Употреблива Должина : 7cm/2.76" (Прибл.);Замав Употребливи Висина : 9cm/3.54" (Прибл.).Шарени дрвени замав за вашиот сакан домашни миленици.Направен од природно дрво, обоени со светла боја, безбедно и симпатична.Лесно да се инсталира за да кафез и да ги отстраните, издржлив и лесен.Белешки : Оваа ставка е боја е исти по случаен избор, и тоа е испратена по случаен избор.Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Пакетот Вклучува : 1 x Милениче Качување Играчка.

Главните карактеристики

Избор на клиент