.

.

Пијано Таблета Кутија Црна и Бела Тастатура Пилула Случај-Музички Накит-Стакло Купола Уметност Пилула Случај,Фото Пилула Случај Уметност Пилула Случај Фото Накит.

Пијано Таблета Кутија Црна и Бела Тастатура Пилула Случај-Музички Накит-Стакло Купола Уметност Пилула Случај,Фото

DEN 117.60

Пристапност
Во достапна форма

Пилулата кутија е стилски, практично решение што го носи таблети на патот.Лесно да се отвораат и затвораат, компактен и лесен,лесно се вклопуваат во вашиот џеб,briefcase или ташна.Таа има 3-оддел пластични вметнете со тесни шарки затворач.100% сосема нов и висок квалитет,пилулата кутија е изграден цврсто, и има сигурен затворач да се задржи вашата лековите безбедно.Пилулата кутија е стилски, практично решение што го носи таблети на патот.Лесно да се отвораат и затвораат, компактен и лесен,лесно се вклопуваат во вашиот џеб,briefcase или ташна.Здрав Метална Конструкција со Пластика во Внатрешноста Divider .Здрав Метална Конструкција со Пластика во Внатрешноста Divider .Случај има едно копче за да го отворите и да е безбедно шарки.Единствена светла шема,уникатен подарок за мажи или жени.Мала големина pillbox за вашиот џеб, чанта или патна торба, за секојдневна употреба на лекови.Таа има 3-оддел пластични вметнете со тесни шарки затворач.Постојат три одвоени прегради, овој пренослив комплет може да се направи ќе се користат во текот на целиот ден.Големина : 50mm.Мала големина pillbox за вашиот џеб, чанта или патна торба, за секојдневна употреба на лекови.

Главните карактеристики

Избор на клиент