.

.

Edmond Fallot Жолта Тегла со Злато

Edmond Fallot Жолта Тегла со Злато

DEN 356.88

Пристапност
Во достапна форма

Различни висок квалитет и вкус на овој специјалитет сенф се должи на традиционалните мелење на сенф семе со silex grindstones.Производ на Франција. 2010 Златен Медал Dijon во Светот Сенф Конкуренција. 2 тегли вклучени (секоја тегла е 7.4 унци).

Главните карактеристики

Избор на клиент