.

.

RJ45 Splitter, Мрежа Splitter Повеќенаменски Стабилна Функција Алуминиум Легура за Безжична Мрежна Опрема(Еден за еден Splitter)

RJ45 Splitter, Мрежа Splitter Повеќенаменски Стабилна Функција Алуминиум Легура за Безжична Мрежна Опрема(Еден

DEN 1190.40

Пристапност
Во достапна форма

Применливост : Терминали, кои може да се поврзе на безжична мрежна опрема, како што се couplers, центри, рутери, прекинувачи, box set top кутии, дигитални тв-уреди, итн.Високо ниво на Безбедност : Ова Ethernet splitter адаптер исто така, може да безбедно да ги користите мрежните во ветер временските услови.Повеќенаменски : Ethernet splitter, конкретно да се реши network Wi Fi сигналот слаби и connection проблеми предизвикани од недоволна жици : како што подрумот, таванот, далечински куќа, 2 или повеќе уреди онлајн.Стабилна Функција : Ethernet splitter може да се подели мрежен кабел во две места за да се обезбеди мрежа за двата уреди.Употреба на пар на мрежен кабел трупци за пристап на Интернет во исто време.Висок Квалитет На : splitter е изграден на дебели PCB одбор.Злато позлатен игла јадро, изградена во машинство заварување и еколошки ПВЦ школка направи 2 начин Ethernet splitter цврсти и издржливи, намалување секојдневно носат и солза.Функција : 1. Повеќенаменски : Ethernet splitter, конкретно да се реши network Wi Fi сигналот слаби и connection проблеми предизвикани од недоволна жици : како што подрумот, таванот, далечински куќа, 2 или повеќе уреди онлајн.2. Висок Квалитет На : splitter е изграден на дебели PCB одбор.Злато позлатен игла јадро, изградена во машинство заварување и еколошки ПВЦ школка направи 2 начин Ethernet splitter цврсти и издржливи, намалување секојдневно носат и солза.3. Стабилна Функција : Ethernet splitter може да се подели мрежен кабел во две места за да се обезбеди мрежа за двата уреди.Употреба на пар на мрежен кабел трупци за пристап на Интернет во исто време.4. Високо ниво на Безбедност : Ова Ethernet splitter адаптер исто така, може да безбедно да ги користите мрежните во ветер временските услови.5. Применливост : Терминали, кои може да се поврзе на безжична мрежна опрема, како што се couplers, центри, рутери, прекинувачи, box set top кутии, дигитални тв-уреди, итн.Спецификација : Предмет Тип : Ethernet Splitter Material : Алуминиум Alloy Interface : RJ45 Style : еден на Еден Splitter, од Еден до Два Splitter Пакет Листа : 1 x Splitter.

Главните карактеристики

Item Type:
Ethernet Splitter
Material:
Aluminum Alloy
Interface:
RJ45
Style:
One to One Splitter, One to Two Splitter
Package List:
1 x Splitter :
Избор на клиент