.

.

Tbest Сини Led Светла Компатибилен со Автомобил,DC 12V Автомобил Панел Неонски Светилки Лента Сина Ладно LED Светло Внатрешни работи Атмосфера Светлина Трим

Tbest Сини Led Светла Компатибилен со Автомобил,DC 12V Автомобил Панел Неонски Светилки Лента Сина Ладно LED

DEN 1089.60

Пристапност
Во достапна форма

6 oz Fitment : Universal Package се Вклучени : 1 * Ладна Светлина Strip1 * Моќ Driver1 * запалка приклучок за Head Note : 1.2 in Package Тежина : Околу. Ладна светлина мора да биде поврзан со диск за користење, и не може да биде поврзан директно на напојување.Тоа ќе помогне да се подобри визуелни резолуција.Тоа ќе помогне да се подобри визуелни резолуција. 【Стандардна Спецификација】Сини Led Светла Компатибилен со Автомобил Con Compatible withm да строга контрола на квалитетот стандарди, сигурен за користење.1 in Light Лента Broadside Ширина : 6mm / 0.Добро напонот пропис, светло извор на постојана сила за да одржи стабилна осветлување придонесуваат за енергија конзервација.Изработени според оригиналната спецификации., така што ќе Компатибилен withget напорна работа на возење., така што ќе Компатибилен withget напорна работа на возење., така што ќе Компатибилен withget напорна работа на возење.Добро напонот пропис, светло извор на постојана сила за да одржи стабилна осветлување придонесуваат за енергија конзервација.Широк апликации: производот има широк спектар на апликации, кои може да се користи во вратата конзола, воланот, перница, инструмент табла, итн.Елиминација на strobe lightemitting постабилна., така што ќе Компатибилен withget напорна работа на возење.Го намалува визуелна замор на континуирана работа, помош заштита на видот.Спецификација : Состојба : 100% Сосема New LED Тип : Ладно LED Светло Strip Working Напон : DC 12 VLight Боја : Blue Light Лента Дијаметар : 2. Ладна светлина, може да го користите doublesided лента или лепак фиксни и тогаш автомобил.Широк апликации: производот има широк спектар на апликации, кои може да се користи во вратата конзола, воланот, перница, инструмент табла, итн. Со 6mm Broadside (На централната конзола може да биде директно вклучен во јазот без потреба Компатибилен со лепак)2.Стабилна:елиминација на strobe lightemitting постабилна.Широк апликации: производот има широк спектар на апликации, кои може да се користи во вратата конзола, воланот, перница, инструмент табла, итн.

Главните карактеристики

Избор на клиент