.

.

Qewmsg Жица Цртање Процесот На Плоштадот Преносни Монтажа Плоча Кабинет Вратата Зглоб Зглоб Монтажа Плоча Мулти Дупка Поставување

Qewmsg Жица Цртање Процесот На Плоштадот Преносни Монтажа Плоча Кабинет Вратата Зглоб Зглоб Монтажа Плоча Мулти

DEN 2212.80

Пристапност
Во достапна форма

1. Еден одбор мулти-цел : од внатрешната страна на кабинетот, исто така може да се користи. 2. Применливи за : тоа е применливо Компатибилен со дневна соба, спална соба, студија, трпезарија, бања, кујна. 3. Мулти дупка, поставување : погодно Компатибилен со различни потреби. 4. Жица цртање процес : жица цртање процес, убава и практична. 5. Лесен за користење : со преносни големина, тоа е лесен и удобен за носење и употреба.

Главните карактеристики

Избор на клиент