.

.

HD Професионални Моќен Телескоп 16x52 Monocular Ноќ Визија Оптички Телескоп Телескопот Monocle за Надворешна Кампување Птица Види Лов забележување на т.н Опсегот Висока Моќн?

HD Професионални Моќен Телескоп 16x52 Monocular Ноќ Визија Оптички Телескоп Телескопот Monocle за Надворешна

DEN 1142.40

Пристапност
Во достапна форма

Multicoated оптика гаранција супериорен светлина пренос и светлината.Овој производ имаат двојна способност (напред и назад прилагодливи за зумирање.Една рака операција.Моќен, ултра-компактен и ултра-lightweight5. Цел Леќа : дијаметар на цел или пред објективот.Поголем цел леќа, толку повеќе светлина што влегува во бинокуларна, и посветла сликата.Најдобриот подарок за вашите пријатели,семејство на празници.Снимајте прекрасни моменти и ги споделите со вашите пријатели.Функција : 1. Multicoated оптика гаранција супериорен светлина пренос и brightness2. Овој производ имаат двојна способност (напред и назад прилагодливи зум)3. Една рака operation4. Моќен, ултра-компактен и ултра-lightweight5. Цел Леќа : дијаметар на цел или пред објективот.Поголем цел леќа, толку повеќе светлина што влегува во бинокуларна, и посветла на image Specifications : Зголемување : 16x Field на Гледање : 66 M/ 8000 MField на гледање : 6.5 Око Леќата Дијаметар : 16mm Objective леќа дијаметар : 52mm Monocular Големина : 150 x 52 x 40 mm Color : Black Packing листа : 1 * Monocular1 * Pouchlet имате најдобриот поглед на отворено авантури,суштински рачен уред за птицата гледа, дивиот свет, лов, планинарење, качување, кампување, надзор и патување.

Главните карактеристики

Избор на клиент