.

.

4K HDMI ™ Безжична Дисплеј Приемник, MiraScreen G22 2.4 G/5G Безжична HDMI Екранот Dongle за iPhone, iPad Andoird Windows на ТВ, Поддршка на Miracast Airplay DLNA

4K HDMI ™ Безжична Дисплеј Приемник, MiraScreen G22 2.4 G/5G Безжична HDMI Екранот Dongle за iPhone, iPad Andoird

DEN 887.76

Пристапност
Во достапна форма

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе. .Прикажување на екранот : miracast dongle за телевизијата огледало на вашиот КОМПЈУТЕР/таблет/телефон да HDMI прикажува, играње мобилни игри на големиот екран. 4 K Резолуција : miracast безжичен приказ adater поддржува 4 K/2К излезна резолуција, споделување на филмови.Слики со вашето семејство.Универзална Компатибилност : airplay hdmi dongle компатибилен со Android 5.0+/i OS 8.0+/Mac OS 10.0+/Windows 8.1+ уреди за ТВ/проектирање/автомобил екран.Еден Клик да се Wi Fi : wifi екранот dongle дизајниран со вграден-во копче за да го поврзете се на вашата домашна wifi полесно и побрзо.Bluetooth Врската : можете да го поврзете вашиот уред да Mira Screen dongle via bluetooth.Ако било каков проблем, ве молиме да се чувствуваат слободни да контакт за Поддршка.

Главните карактеристики

Избор на клиент