.

.

Vipxyc клима уред Далечински Управувач, Вградена во Часовник Замена Универзална Контролер Погодна за Многу Модели Midea клима уред

Vipxyc клима уред Далечински Управувач, Вградена во Часовник Замена Универзална Контролер Погодна за Многу Модели

DEN 244.56

Пристапност
Во достапна форма

☛ 【Ниска Потрошувачка на Енергија】 : Ниска потрошувачка на енергија го прави власта е доволно за вас да работат во долги. ☛ 【Функција】 : Вграден часовник и тајмерот за вклучување / ИСКЛУЧУВАЊЕ НА функции што се практични за секојдневно користење. ☛ 【Лесен за употреба】 : На екранот е удобен и лесен за ракување, и не програмирање или поставување е потребно. ☛ 【Ергономски Дизајн】 : Овој далечински управувач со целосна функции и удобно допир ќе ви донесе уживање до максимален степен. ☛ 【Апликација】 : Далечински управувач е погодна за Midea R51 M / E и исто така погоден и за други модели, што е особено погодно за секојдневна употреба.опис на стоката : Овој далечински управувач е погодна за Midea R51 M/E и исто така погоден и за други модели, што е особено погодно за секојдневна употреба.Овој далечински управувач со целосна функции и удобно допир ќе ви донесе уживање до максималната мера.Карактеристики : 1. Далечинскиот управувач е погодна за Midea R51 M/E и исто така погоден и за други модели, што е особено погодно за секојдневна употреба.2. Ниска потрошувачка на енергија го прави власта е доволно за вас да работат во долги.3. На екранот е удобен и лесен за ракување, и не програмирање или поставување е потребно.4. Овој далечински управувач со целосна функции и удобно допир ќе ви донесе уживање до максималната мера.5. Вграден часовник и тајмерот за вклучување/ИСКЛУЧУВАЊЕ НА функции што се практични за секојдневно користење.6. Преносни големина го прави лесен и удобен за контрола и употреба.Spezifikations : Тип : Далечински Control Color : Како Слики Show Weight : 51g Size : Прибл. 13.7 * 5.6 * 1.7 cm / 5.4 * 2.2 * 0.7 inch Compatible Со Моделот : За R51 Серија R51/E R51/CE R51 M/CE R51 D/E R51 M/BGE R51 M/BGECompatible Производ : Погоден За TOSHIBA CONIA westinghouse ВЕСТЕЛ QUUL LASKO NASCOPackage Вклучува : 1 x Далечински Управувач (Батерии не се вклучени)Забелешки : 1. Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект.Ве молиме да земете во реалниот како стандард.2. Ве молиме овозможи 1-3cm грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање.

Главните карактеристики

Избор на клиент