.

.

Бебе Главата Заштитник & 3 Бебе Коленото Подлога за Индексирање, Деца Бебе Ранец Перница за Бебе Главата Заштита Перница, Бебе да Ползи Коленото Влошки за Бебиња Уче

Бебе Главата Заштитник & 3 Бебе Коленото Подлога за Индексирање, Деца Бебе Ранец Перница за Бебе Главата Заштита

DEN 455.52

Пристапност
Во достапна форма

【Симпатична Малку Ранец Перница】Нашето бебе главата заштитник е многу симпатична.Изработени од Мек & Удобно ткаенина, дебели доволно, но НЕ се ТЕШКИ на сите.Многу избор за вас, дури и совршен за темата костим.Симпатична пчела, пеперутка, ангел, слон, изберете еден ви & вашето бебе љубов. 【Практични Назад Падне Заштита】Бебе главата заштитник е исполнет со мека PP памук.Кога бебето носете тоа, таа е ДЕБЕЛА доволно да се заштити бебето главата & назад кога тој/таа паѓа назад, намалување на повреди.На шупливи дизајн ефикасно ги опфаќа бебе е назад главата. 【Прилагодливи Ремени да Остане】Кога ќе го најдете лабава или тесни, можете лесно може да се прилагоди ремени според бебето треба.Им даде на бебето, удобно носење.Без граница на сите кога бебето индексирање или одење.Кадифен ремени, исто така, се повеќе анти-лизгава да остане. 【Три Повеќе Мало Бебе Коленото Влошки во овој сет!】Бебе коленото влошки покрие бебе е малку колена & заштити тој/таа од scrapping коленото.Кога бебето се истражуваат насекаде на цемент подот или тешко дрво кат, ова индексирање коленото влошки даде поддршка на бебето коленото. 【Главата & Коленото Заштита Поставите】Пакет вклучуваат 1 бебе главата заштитник (Слон) & 3 пара на бебето, коленото влошки.Тоа е креативен сет за бебе учење да ползи или walk.Исто така голема бебе туш подарок за секоја мајка.

Главните карактеристики

Избор на клиент