.

.

Заменетата Батерија 1200mAH за Желка Плажа Елита 800, 800x Безжична Гејмерски Слушалки

Заменетата Батерија 1200mAH за Желка Плажа Елита 800, 800x Безжична Гејмерски Слушалки

DEN 358.08

Пристапност
Во достапна форма

➤ На 1200m Ah 3.7 V батерија замена за Елитата 800 800x Безжични Слушалки. ➤ Конекторот е компатибилен со оригиналот, Plug and play. ➤ 1200m Ah капацитет, 20% поголем капацитет од оригиналот на батеријата (1000m Ah). ➤ На TBE800 батеријата компатибилен со Желка Плажа - Уво Сила Стелт Безжична Гејмерски Слушалки, одговара на слушалки модели за : TBS-2390-01 и TBS-3390-01. ➤ Чиста Литиум Cobaltate Батеријата, повисоко на полнење и празнење перформанси, добри конзистентност со трајни.Пакување Листа : 1 x 1200m Ah Li-ion Батерија за Желка Плажа - Уво Сила Елита 800 Безжични Слушалки Заменетата батерија се вклопува Желка Плажа - Уво Сила Елита 800 X Премиум Целосно Безжична Гејмерски Слушалки.

Главните карактеристики

Избор на клиент