.

.

Aexit Метал Право Вежба Битови Рака Бред Точка Здодевни Вежба Малку 4mm Сечење Кол дупчалка со спирална бургија Вежба Битови Долго 70mm

Aexit Метал Право Вежба Битови Рака Бред Точка Здодевни Вежба Малку 4mm Сечење Кол дупчалка со спирална бургија

DEN 2174.40

Пристапност
Во достапна форма

Име на производ : Бред Точка Здодевни Вежба; Материјал : Метал; Тежина : 28g.Пакет Содржина : 1 x Бред Точка Здодевни воена Вежба 1 x Пластични Случај; месо тело Вид : Прав месо тело.Месо тело Големина : 10 x 30мм / 0.4" x 1.2"(D*L); Дијаметар на Сечење : 4mm / 0.16".Сечење на Длабочина : 40mm / 1.6"; вкупна Должина : 70mm / 2.8".Боја : Црна,Сребрена Тон; Ротација : Десната Рака. 4mm сечење дијаметар, 70mm целокупната должина, десната рака ротација, 10мм месо тело.Добар пакет даде на производот, зголемување на резолуцијата се погледне и да се заштити малку алатка во тоа.Вежби сите состав материјали, цврста површина, материјали, plywoods, hardwoods, и softwoods на automatic или manual мулти-вретено здодевни машини.

Главните карактеристики

Избор на клиент