.

.

Electriduct 180PCS Топлина се Смалуваат Цевки за Полнење и Топлина Пиштол 2:1 Ratio - 4 Должина Избрани Големини се движат: 1/16 да 3/8 (5 Бои: Црна, Сина, Црвена, Бела, Жолта) Електриче?

Electriduct 180PCS Топлина се Смалуваат Цевки за Полнење и Топлина Пиштол 2:1 Ratio - 4 Должина Избрани Големини

DEN 839.28

Пристапност
Во достапна форма

Вклучува Топлина се Смалуваат Цевки за Полнење и Топлина Пиштол за неговата примена. 2 : 1 Односот 180 парчиња 4" должини. 5 Бои : Црна, Сина, Црвена, Бела, Жолта.Големина/(Квантитет) : 3/8" (15pcs), 1/4" (15pcs), 3/16 (25pcs), 1/8" (25pcs), 3/32" (50pcs), 1/16" (50pcs).Доаѓа со складирање кутија.Големина : Комплет со Топлина Пиштол | Боја : 180 PCS / 5 Бои - 4".

Главните карактеристики

Избор на клиент