.

.

FAKEME 2 парчиња Автомобил LED Лента Светлина Солза во Дресот на Автомобилската Неонски Оркестарот 12V 10W Dual LED Боја се Претвори Сигнал Сијалица Светла Површина светилки d

FAKEME 2 парчиња Автомобил LED Лента Светлина Солза во Дресот на Автомобилската Неонски Оркестарот 12V 10W Dual

DEN 263.76

Пристапност
Во достапна форма

- Висок квалитет : појавата изгледа како -директно осветлување.Безбедност на Возење : отварање на Дневни Работи Светла во лоши временски услови може да се намали несреќи ефикасно за време на Дождовната, снежните, sandstorms. - Напон 12 (V), одделение за заштита на IP68, извор на светлина моќност 10w, услугата животот може до 60000 HRS (часа). Ви посакувам прекрасен on-line шопинг!Вашето задоволство е наш приоритет.Висок квалитет : појавата изгледа како -директно осветлување. - Безбедност на Возење : отварање на Дневни Работи Светла во лоши временски услови може да се намали несреќи ефикасно за време на Дождовната, снежните, sandstorms.Ви благодариме!3. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Па ние ќе ја испорача највисоката квалитет на производи и услуги за задоволување на вашето задоволство.Секој го прави вашето возило да се издвоите од останатите.Напон 12 (V), одделение за заштита на IP68, извор на светлина моќност 10w, услугата животот може до 60000 HRS (часа).висок интензитет, за да се обезбедат дополнителни осветлување на вашите автомобили. Ве молиме оставете малку грешка поради прирачник за мерење.Опис : - 30cm LED ленти : кога се појави бела,сина,пурпурна,црвено светло(тоа може да биде choosed) се користи за денот работи светлина ,кога таа се појави тече жолта светлина се користи за Возврат Јачина на Светлина.Овој единствен интензитет дава на вашето возило high-end изглед.Секој го прави вашето возило да се издвоите од останатите.

Главните карактеристики

Избор на клиент