.

.

WZNING 4 Групи на Мали Сапун Точење, Рака Sanitizer, Лицето Чистење, од Суштинско значење Патување, Едноставен Стил, Туш Гел housewares,Фармацевт (Боја : Боја, Големина : 50МЛ)

WZNING 4 Групи на Мали Сапун Точење, Рака Sanitizer, Лицето Чистење, од Суштинско значење Патување, Едноставен

DEN 640.80

Пристапност
Во достапна форма

★Мултифункционален : Може да се користи за сите течни сапуни, лосиони, рака сапун, сад сапун меур бања, шампон или лосион, правење на вашиот патуваат повеќе погодно. ★Комунални услуги и за декорација : еднократно, refillable, еколошки. ★ Висока-крај материјали-елаборат висок квалитет смола материјали, не-токсични, многу издржливи и безбедни за вашиот дом, тоа може да се одржи спектар на течности. ★Едноставен стил : едноставен дизајн, концизен, но елегантен. ★Лесно операција, само притиснете на врвот лесно да се добие потребната течност лесно. ★Детали за производот★Име на Производ : 4 Групи На Мали Сапун Dispensers Bottle Материјал : PPPump Главата материјал : PPCapacity : 50мл Тежина : 88g Applicable Средина : кујна, купатило, тоалет, врата, кафе на маса, автомобил, итн.Карактеристики : Едноставен и транспарентен сапун фармацевт, многу погоден за патување и носење, спреј дизајн, лесен за употреба, намалување на отпадот на liquid Note : 1. 7 X24h услуги на клиентите, ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас директно од email2. Поради различни средини, може да биде боја разлика, ве молиме обратете се до крај color3.Бојата на пумпа главата е испратена randomly Finally, ви посакувам среќен шопинг★Поради некои фактори како што се параметрите на снимање технологија и светлината на екранот, таму ќе биде мала боја разлика, ве молиме да се разбере вистинската производ!★Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-маил, ние секогаш сме подготвени да ви помогнеме!★Гарантен рок на нашите производи е од 30 дена по купувачот знаци за прием.Производи подолг од 30 дена нема да бидат вратени или вратени!.

Главните карактеристики

Избор на клиент