.

.

NBK MJC-55CS-EGR-16-16 Вилица Флексибилни Цевки, Стегање Тип, 16 мм и 16 mm Понесе Големина, Алуминиумски A2017

NBK MJC-55CS-EGR-16-16 Вилица Флексибилни Цевки, Стегање Тип, 16 мм и 16 mm Понесе Големина, Алуминиумски A2017

DEN 3036.00

Пристапност
Во достапна форма

Лесно Се Вклопуваат Ви Овозможува Да Се Соберат И Партиција Центар И Ракави Непречено.Одлична Флексибилност Овозможува Ексцентричност, Аголна Неусогласеност И Извртување На Вибрации За Да Биде Прифатена.Електрична Изолација Отпор Вредност : Не Помалку Од 2 ohms.Земја На Потекло : Сад.NBK - MJC-55 CS-EGR-16-16 Вилица Флексибилни Цевки, Стегање Тип - 2.17"x3.07"x3.07", Создаден Големина 16 и 16, Отценети вртежен момент 75, Макс вртежен момент 150, Max Ротациона Фреквенција (min-1) 11000, Моментот на Инерција 1.6x10^-4, Статични Torsional Вкочанетост (Н. м/rad) 9000, Max Странични Неусогласеност (mm) 0.08, Max Аголна Неусогласеност 1°, Max Axial Неусогласеност 0~+ 1.4, Ракав Цврстина D64, Масовно 310 г.

Главните карактеристики

Избор на клиент