.

.

HLZC Слика на Екранот Стојат Акрилик Екранот Столб за колекционерски предмети, Дрво Нивоа Екранот Полица Организатор на Производи (A-3Tier-7.87 инчи)

HLZC Слика на Екранот Стојат Акрилик Екранот Столб за колекционерски предмети, Дрво Нивоа Екранот Полица Организатор

DEN 311.76

Пристапност
Во достапна форма

Со гордост и безбедно екранот колекционерски предмети, минијатури, модели, кукли, десерти и занаети со нашите Зачекори Екранот Стојат.Тие го подигнете вашиот омилен богатства за да ги задржи сосема видливи.Премија Одделение 0.47" дебела цврсто дрво полица и 0.1" јасно акрилик. 1.58" царинење помеѓу скалите, совршен за Поп Фигури.Тоа е здрав и лесно да се соберат.Екранот Столб има заштитна фолија од двете страни за да се спречи гребнатини.Ве молиме Кора на Тенок Слој Надвор, и ќе имаат кристално јасно, беспрекорен чекор полица!.Овој приказ стојат може да биде место на shelving, во кабинети и на шалтер врвот.Тие се популарни за точка на продажба на малопродажба за да се поттикне импулс купува, како и за декоративни цели.Вкупната Големина : прибл. 7.87 инчен L x 6.5 инчи W x 4.72 инчен Х. Тоа е многу корисно за одржување на сè организирана на вашиот кабинет.

Главните карактеристики

Избор на клиент