.

.

Dft Птица Лажица Додадете Повеќе Храна За Хранење Садови Utensil Жито Алатки Живина Пилешко

Dft Птица Лажица Додадете Повеќе Храна За Хранење Садови Utensil Жито Алатки Живина Пилешко

DEN 1764.00

Пристапност
Во достапна форма

Високиот квалитет на материјалите.Овој тип на лажица се користи за додавање на храна за да се птица фидер.Доволно длабоко за да се лажица повеќе храна и удобен за да се справи.Погоден за сите видови на фидер.Одлична алатка за хранење на птици. 100% сосема нов и висок квалитет Карактеристики : Висок квалитет на материјалите.Овој тип на лажица се користи за додавање на храна за да се птица фидер.Доволно длабоко за да се лажица повеќе храна и удобен за да се справи.Погоден за сите видови на фидер.Одлична алатка за хранење на птици. 1 компјутер од лажица само,други додатоци демо на сликата не се вклучени Спецификација : Материјал : Пластични Боја : Зелена Големина : Една Големина 12.5x3cm(4.91x1.18in) Количина : 1 Компјутер Забелешка : 1.Ве молиме овозможи 1-3cm грешка поради прирачник за мерење.pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. 2.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме Пакетот вклучува(без мало пакет) : 1 x Лажица.

Главните карактеристики

Material:
Plastic
Color:
Green
Size:
One Size
12.5x3cm(4.91x1.18in) :
Quantity:
1 Pc
Note:
1.Please allow 1-3cm error due to manual measurement. pls make sure you do not mind before you bid.
2.Due to the difference between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item. Thank you :
Package includes(without retail package):
1 x Spoon :
Избор на клиент