.

.

NUOBESTY Преносни Гроздобер Рака Фанови Мини Хартија Ориентални Виткање Фанови - 6 Парчиња

NUOBESTY Преносни Гроздобер Рака Фанови Мини Хартија Ориентални Виткање Фанови - 6 Парчиња

DEN 1843.20

Пристапност
Во достапна форма

Боја : Случајни боја.Големина : 13.5 x 2.2 x 2cm.Материјал : Хартија.Преносни класичен страна љубител на ретро виткање фан круг круг хартија за виткање на вентилатор, вентилатор, отстранлив фан.Во текот на летото, ова е одличен подарок за вашите пријатели, совршен за патување фанови нека секој излади во жешките летни.Совршен партија, бебе туш, birthday (роденден), дома декор, Денот на Вљубените, донесе шарени самовила стил.Тоа може да се користи за танцување, партии, свадба,родендени, сувенири, подароци и др.Опис Преносни класичен страна љубител на ретро виткање фан круг круг хартија за виткање на вентилатор, вентилатор, отстранлив фан, совршен за патување фанови нека секој излади во жешките летни.Во текот на летото, ова е одличен подарок за вашите пријатели.Совршен партија, бебе туш, birthday (роденден), дома декор, Денот на Вљубените, донесе шарени самовила стил.Тоа може да се користи за танцување, партии, свадба,родендени, сувенири, подароци и др.Убава е рачно направена Кинески рачни виткање фан со гроздобер шема.Лесен и компактен, можете да го носат на секаде.

Главните карактеристики

Избор на клиент