.

.

X-DREE M4x16mm Тема Цинк Позлатен Knurled Круг Главата Палецот Завртки Сребро Сина 12pcs(Viti на testa tonda един testa zigrinata zigrinata testa tonda zincata M4x16mm Argento blu 12pz

X-DREE M4x16mm Тема Цинк Позлатен Knurled Круг Главата Палецот Завртки Сребро Сина 12pcs(Viti на testa tonda

DEN 1092.00

Пристапност
Во достапна форма

Име на производ : Knurled Палецот Завртки; Пакет Содржина : 12pcs x Knurled Палецот Завртки; Главна Боја : Сребро Сина.Материјал : Јаглероден Челик, Цинк Позлатен; Тежина : 57g.Knurled Глава Дијаметар : 12mm / 0.47"; Раководител Стил : Тркалезна Knurled Главата.Тема Големина : M4 x 16mm / 0.16" x 0.63" (D*L); Конец Теренот : 0.7 мм(Dimensioni filettatura : M4 x 16 мм / 0,16' 'x 0,63' '(D * L); Passo filettatura : 0,7 mm.Вкупна Должина : 20mm / 0.8"; Конец Стил : Целосно Нишка(Lunghezza totale : 20mm / 0,8' '; Stile della filettatura : Filettatura completa.M4x16mm Тема Цинк Позлатен Knurled Круг Главата Палецот Завртки Сребро Сина 12pcs Knurled глава обезбедува дополнителна потпора за прирачник за затегнување.Обично се наоѓаат на палецот завртки, а knurled површината на главата дава подобар грчевито држејќи се површина, што го прави полесно да се стегне или олабави сврзувачки елементи рачно.Палец завртки се дизајнирани да бидат построги и се олабави со рака.Алатки не е потребно за затегнување или расклатување.Knurled Палецот Завртки се инсталирани со вашите прсти и се користи за да се одржи светлина ги опфаќа во место и други украсни производи.опис на Spanish Viti на testa tonda един testa zigrinata zigrinata testa tonda zincata M4x16mm Argento blu 12pz Nome prodotto : Vite на testa zigrinata, Contenuto confezione : 12 x vite zigrinata zigrinata, colore principale : argento blu Materiale : acciaio ал carbonio, zincato, peso : 57g Diametro testa zigrinata : 12 mm / 0,47' '; Stile testa : rotonda един testa zigrinata Dimensioni filettatura : M4 x 16 мм / 0,16' 'x 0,63' '(D * L); Passo filettatura : 0,7 mm Lunghezza totale : 20mm / 0,8' '; Stile della filettatura : Filettatura completa.

Главните карактеристики

Избор на клиент