.

.

Hilitand Десктоп Компјутер Случај Напојување Резерви, PC Копчето Start Копчето со 2 USB Порти, 1 Аудио Џек, 1 Микрофон Порта, Биро за Надворешни PC Прекинувач

Hilitand Десктоп Компјутер Случај Напојување Резерви, PC Копчето Start Копчето со 2 USB Порти, 1 Аудио Џек,

DEN 1778.40

Пристапност
Во достапна форма

Можете да ја проширите компјутер моќ се префрлиш на Десктоп. 1.2 метри должина е доволно за да можете да ја користите.Со два USB 2.0 интерфејс, супер погодно за вас.Со аудио интерфејс и микрофон интерфејс.Може да се користи во Интернет кафулиња, семејства, компанија итн.Карактеристики : Можете да ја проширите компјутер моќ се префрлиш на Десктоп. 1.2 метри должина е доволно за да можете да ја користите.Со два USB 2.0 интерфејс, супер погодно за вас.Со аудио интерфејс и микрофон интерфејс.Може да се користи во Интернет кафулиња, семејства, компанија итн.Спецификација : Аудио приклучок : 1 Микрофон Порт : 1 USB Порта : 2 Должина : 1.2 m / 47.24 инчен Големина : 6 x 6 x 3cm / 2.36 x 2.36 х 1.18 инчен Пакет Тежина : 170g Количина : 1pc Пакет се вклучени : 1 x Десктоп КОМПЈУТЕР Префрлете Копчето.

Главните карактеристики

Избор на клиент