.

.

6PCS Пластични Двојно Кука Пунџа Коса Curler Коса Клип Цвет Раководител Топката Форма Фризерски Алатка

6PCS Пластични Двојно Кука Пунџа Коса Curler Коса Клип Цвет Раководител Топката Форма Фризерски Алатка

DEN 213.12

Пристапност
Во достапна форма

Пакет содржина : 6 x двојно кука шноли.Материјал : Пластика; Боја : Црна;.Димензии : 8.5 x 1.5 инчи (должина х ширина).Тоа може брзо да ви помогне да се создаде модерен фризури и да бидете шармантен и елегантен.Оваа косата алатка може да се одржи вашата коса и направете ја вашата фризура да изгледа убаво и уредно.Производ description Plastic Двојно Кука Пунџа Коса Curler Коса Клип Цвет Раководител Топката Форма Фризерски Tool Package содржина : 6 x двојно кука hairpins Material : Пластика; Боја : Црна;Димензии : 8.5 x 1.5 инчи (должина х ширина)Тоа може брзо да ви помогне да се создаде модерен фризури и да бидете шармантен и елегантен.Оваа косата алатка може да се одржи вашата коса и направете ја вашата фризура да изгледа убаво и уредно.

Главните карактеристики

Избор на клиент