.

.

Benala Миленичиња Куче Јака Прилагодливи Подигнат Зачинети Начичкана Faux Кожа Панк Занитвам Куче Јака Стп Остар Шила Куче Материјали,Бела,L

Benala Миленичиња Куче Јака Прилагодливи Подигнат Зачинети Начичкана Faux Кожа Панк Занитвам Куче Јака Стп Остар

DEN 375.84

Пристапност
Во достапна форма

Висок квалитет на гаранција Начичкана Зачинети јака,мода и кул дизајн.XS : 2.0"(5.0 cm)ширина,20"(51cm)вкупна должина,прилагодлив Вратот големина за 15-18"(38-45cm).S : 2.0"(5.0 cm)ширина,22"(56cm)вкупна должина,прилагодлив Вратот големина за 17-20"(43-50cm).М : 2.0"(5.0 cm)ширина,24"(61cm)вкупна должина,прилагодлив Вратот големина за 19-22"(48-55cm).L : 2.0"(5.0 cm)ширина,26"(66cm)вкупна должина,прилагодлив Вратот големина за 21-24"(53-60cm).Челик тока, Г тешки прстен, 5 прилагодливи претходно биле вклучени.Метал Д - прстен за лесна контрола Остар Шила, кул дизајн бидејќи сликите се покаже.Одговара за Средни и Големи Кучиња, како што се Pitbull ,Mastiff, Боксер,Силеџија.Benala е посветена на обезбедување на домашно милениче материјали & Додатоци за миленичиња љубовници, со една фабрика цена &најдобар квалитет.Во меѓувреме, ние секогаш да додадете мода елемент на нашите производи.Сите наши производи беа тестирани, всушност, на нашите домашни миленици и покажа дека за да биде Удобно, Животната средина и Безбедно.Ако сте во потрага за некои кул работи за вашите кучиња, puppies, мачки или мачиња, Benala ќе биде одличен избор!Ако имате било какви сомнежи за нашиот објект или големини, ве молиме контактирајте со нас во секое време!.

Главните карактеристики

Избор на клиент