.

.

Sahishnu Онлајн И Маркетинг Fajita Тавата со Дрвен Послужавник, Sizzling Пусти Sizzler Плоча/Лента со Дрвени База Овална

Sahishnu Онлајн И Маркетинг Fajita Тавата со Дрвен Послужавник, Sizzling Пусти Sizzler Плоча/Лента со Дрвени

DEN 528.00

Пристапност
Во достапна форма

Овална Форма Fajita Пан/Sizzler Тавата со Дрвена Основа.Рака мие со топла вода само.Совршен подарок за храна, ентузијаст, Корисни за двете дома и ресторани.Производ Големина Должина 13 X Ширина 7 X Висина 1 инчи.Fajita Тавата со Дрвен Послужавник, Sizzling Пусти Sizzler Плоча / Лента со Дрвени База на Овална.

Главните карактеристики

Избор на клиент