.

.

На Калај Кутија Компанија Корона Сина и Бела Може да Банка Калај

На Калај Кутија Компанија Корона Сина и Бела Може да Банка Калај

DEN 215.76

Пристапност
Во достапна форма

Доаѓа со отстранлив капак со шлиц.Мерки на 4-1/4 кол x 6-3/4"Х. Реплика на вистински Корона, но може да се поголем.Производот доаѓа со празни и одговара на сметки, како и.Со отстранлив капак.За Возрасните 21 и повеќе години.Убава калај може да банка, реплика на вистински, но може да се поголем.Можат да доаѓа со капак дека го повлекува исклучување Лесно да ги повратите парите.Капак има пари отворот за тоа да се лесно депозитни пари.Големина на може да се 4-1/4 x 6-3/4" H. За возрасни 21 и повеќе.

Главните карактеристики

Избор на клиент