.

.

Efavormart 90 Whimsical Самовила Светла LED за Настан DIY Божиќ Одмор Затворен Партија Дом Кујна Автомобил Бар Декорација - Зелена

Efavormart 90 Whimsical Самовила Светла LED за Настан DIY Божиќ Одмор Затворен Партија Дом Кујна Автомобил Бар

DEN 360.00

Пристапност
Во достапна форма

Цел над $39 право на БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ,се комбинираат со било Efavormart items Battery : 3 АА батерии не се вклучени.Прибл. 48 Часа траење кога се запалени.Должина кога испружени : прибл.90" долго Сијалица грофот : 20 светилки по ред, 2" помеѓу секоја сијалица Забелешка : 1 цел е за самовила светла само, и дополнителни украси не се вклучени.ВИСОК-КВАЛИТЕТ СВЕТЛА : Убава како магичен самовили и светкавиот како миг ѕвезди, нашите WHIMSICAL Самовила LED Светла се сигурни да додадете чиста пријатни елемент во вашата партија декорација со нивните whimsical сјај.ПРОЗРАЧНА STRING СВЕТЛА : Вашиот invitees ќе бидат вчудоневидени да ги гледаат како еден инспиративен спектакл, да се обидува да дознаам дали да се јавам на овие множества фенси самовили летаат наоколу, или магичен лоза на светлина, или можеби mystically прозрачна Ѓердан.ЕЛЕГАНЦИЈА : Дишат живот и vivaciousness во вашиот backdrops, centerpieces, garlands, или цветни вазни со овие магичен самовила светла зрачи позитивна енергија во текот на вашата страна амбиент и imparting со небесен сјај за она што тие допир.МУЛТИ-за УПОТРЕБА : Овие убави LED светла доаѓаат со батерии.Овие светла се совршени за употреба за Позадина, Свадба Декорации, Партии, Роденденски Прослави, Внатрешно Осветлување, Настани Украси, Фаза Украси.Убава како магичен самовили и светкавиот како миг ѕвезди, нашите WHIMSICAL Самовила LED Светла се сигурни да додадете чиста пријатни елемент во вашата декорација со нивните whimsical сјај.Вашиот invitees ќе бидат вчудоневидени да ги гледаат како еден инспиративен спектакл, да се обидува да дознаам дали да се јавам на овие множества фенси самовили летаат наоколу, или магичен лоза на светлина, или можеби mystically прозрачна Ѓердан.Дишете живот и vivaciousness во вашиот backdrops, centerpieces, garlands, или цветни вазни со овие магичен самовила светла зрачи позитивна енергија во текот на вашата амбиент и imparting со небесен сјај за што и тие на допир!Дополнителни Информации : Батерија : 3 АА батерии не се вклучени.Прибл. 12-16 Часа траење кога се запалени.Должина кога испружени : прибл. 84" долго Сијалица грофот : 20 светилки по ред, 2" помеѓу секоја сијалица Забелешка : 1 цел е за самовила светла само, и дополнителни украси не се вклучени.

Главните карактеристики

Избор на клиент