.

.

1-Pack Westmed #0554 Возрасни Висок Проток Удобност Мека Плус Канила со 4' Емералд Зелена Kink Отпорни Цевки

1-Pack Westmed 0554 Возрасни Висок Проток Удобност Мека Плус Канила со 4' Емералд Зелена Kink Отпорни Цевки

DEN 125.04

Пристапност
Во достапна форма

Мека Возрасни Висок Проток Канила.Зелена боја. 4' Kink Отпорни На Цевки.Стандарден конектор.Пакување од 1. Cannulas во Удобноста Мека Плус Висок Проток Семејство : #0548 се Подигнат Само со 2 инчен Конектор & Адаптери#0554 Емералд Зелена Боја, 4 Метри во Должина со Стандарден Конектор#0550 Емералд Зелена Боја, 7 Метри во Должина со Стандарден Конектор#0549 Емералд Зелена Боја, 14 Метри во Должина со Стандарден Конектор#0551 Емералд Зелена Боја, 25 Метри во Должина со Стандарден Конектор.

Главните карактеристики

Избор на клиент