.

.

Бамбус Памук Брисеви 200ct | Дрвени Памук Брис | Двојно Падна Уво Стапови | Рециклираат & Biodegradable памук пупки за Уши | Пластични Слободен Шминка Брис

Бамбус Памук Брисеви 200ct | Дрвени Памук Брис | Двојно Падна Уво Стапови | Рециклираат & Biodegradable памук

DEN 155.76

Пристапност
Во достапна форма

и занаети, керамика,отстрани екстра.Она што Би Сакал да Знам? .Бамбус Памук Пупки Е Секојдневниот Од Суштинско Значење ?Coralov Органски Памук Брисеви се сите природни домаќинство од суштинско значење дека се пофали со различни намени.Не-стерилни (не се за медицинска употреба).Вршење е добро да се применуваат вашиот омилен усна сјај или се допре до вашиот eyeliner пред една ноќ.♻️Biodegradable : природни органски бамбус памук пупки се 100% biodegradable. ♻️Multi I-Цел : два Пати повеќе органски памук на стап совети!Одлично за уши, патување, бебиња, бања за шминка чисти грижа за чистење тастатура или уметности и занаети, приоритет избор за секојдневно чистење.што треба покривање.Посебна спецификација за козметички апликација и многу повеќе,може да се користи за индустриски апликации, огледало рана грижа и прецизност чистење и homeuse.Вршење на професионална квалитет на маникир и педикир дома.Набиен памук стап со помалку lint од редовните памук брис, може да работат и за двете чистење и smearing.Стандард 3-Инчен должина.Двоен-падна applicators, многу абсорбента.

Главните карактеристики

Избор на клиент