.

.

Вагнер BPPC74 Сијалица - Мулти-Цел (Картичка од 2 )

Вагнер BPPC74 Сијалица - Мулти-Цел (Картичка од 2 )

DEN 330.72

Пристапност
Во достапна форма

ПОВЕЌЕНАМЕНСКИ ОСВЕТЛУВАЊЕ Наменета за широк спектар на ентериер и екстериер автомобилската осветлување апликации како се претвори сигнали, taillights, сопирачките, светлата и товар светла.ИЗГРАДЕНА МИНАТАТА Континуирано серпентина со вжарено противи шок и вибрации и го подобрува животот на сијалица.ВИСОК КВАЛИТЕТ Високо-одделение филамент и природен килибар стакло (со одредена апликација) за сигурен долго-траен перформанси.DOT/SAE во СОГЛАСНОСТ Вагнер осветлување производи се Одделот за Транспорт (DOT) согласност и ги исполнуваат или надминуваат Здружение на Автомобилски Инженери (SAE) стандарди.СЕОПФАТНА ПОКРИЕНОСТ Достапни за патнички автомобили и лесни камиони, комерцијални и off-автопат, земјоделството и индустријата, морски и powersport апликации.Доставување на долготрајна стабилност, смета на Вагнер® минијатурни светилки за сите вашиот ентериер и екстериер автомобилската осветлување потреби.Произведени со континуирано серпентина што е отпорен на шок и вибрации, ќе го цениме долг живот и перформанси.

Главните карактеристики

Избор на клиент