.

.

Животно Булдог Термички Шише за Вода - изолирани од не ' рѓосувачки челик термос (Девојки/Момчиња)

Животно Булдог Термички Шише за Вода - изолирани од не ' рѓосувачки челик термос (Девојки/Момчиња)

DEN 671.76

Пристапност
Во достапна форма

Нашите нерѓосувачки челик кригла е здравјето и безбедноста.ИМАЈТЕ ПИЈАТ ЛАДНО или ЖЕШКО : ви Благодариме на двојно ѕидови вакуум на кафе термос изолирани од не ' рѓосувачки челик тело, Вашиот пијалоци ќе остане топла до 12 часа, или ладно, за период до 24 часа.Издржливи нерѓосувачки челик ентериер и екстериер.ИМАЈТЕ ПИЈАТ ЛАДНО или ЖЕШКО : ви Благодариме на двојно ѕидови вакуум на кафе термос изолирани од не ' рѓосувачки челик тело, Вашиот пијалоци ќе остане топла до 12 часа, или ладно, за период до 24 часа.Течење Доказ : Храна Одделение мирис силикони печат обезбеди термос колби устата е затворена и не ќе се истури вода.

Главните карактеристики

Избор на клиент