.

.

Russell Атлетик Жените Памук Перформанси Маици

Russell Атлетик Жените Памук Перформанси Маици

DEN 119.76

Пристапност
Во достапна форма

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 60% Памук, 40% Полиестер.Увезени.Се повлече На затворање.Машина За Миење.Formfitting : a) во Согласност со телото контури.Големина на лабава одговара.Лесни памук мешавина обезбедува премија мекост се мијат по миење.Дпи-моќ влага wicking технологија ви го чува на ладно и суво.Мирис заштитата ви помага да се задржи ткаенина свежи.UPF 30+ обезбедува заштита од штетните UV зраци.Ознака слободни за удобност.

Главните карактеристики

Избор на клиент