.

.

Bye Bye Сува Органски Detox Бања Сол Впие (24 мл) | Epsom Сол, Кокосово Млеко во Прав, Суровини и Органски Мед, Колоидна Овес, Ванила, Роуз Бања Впие | Билни Етерични Масла Впие | ?

Bye Bye Сува Органски Detox Бања Сол Впие (24 мл) | Epsom Сол, Кокосово Млеко во Прав, Суровини и Органски Мед,

DEN 1007.76

Пристапност
Во достапна форма

Оваа анти-стареењето формула ќе ве остават мека и блескав со отстранување на мртвите клетки на кожата и обновување на влага.Состојки : Магнезиум Сулфат (Epsom Сол), *Cocos Nucifera (Кокос) Млеко, *Cocos Nucifera (Кокос) Масло, *Apis Mellifera (Суровини Мед) И, Avena Sativa (Зоб), *Ванила Oleoresin (Ванила) Масло *Rosa Damascena (Роуз) Масло, Сушени Роса (Роуз) Ливчиња.Направени со високо-моќен органски состојки.Природни и Ефикасно!.Секоја торба содржи 3-5 подмладителен бањи.Одржливи Извори & Пакување, Направен во САД.Оваа анти-стареењето формула ќе ве остават мека и блескав со отстранување на мртвите клетки на кожата и обновување на влага.Анти-воспалителни кокосово млеко во прав, exfoliating epsom сол, смирувачки collidial овес, и суровини мед и се искачи на нафта, кои се и двете се богати со витамини и есенцијални ензими, се помеша да ја креирате оваа пријатна бања сол впие.Кликнете на додај во кошничката за да започнете враќање на вашата кожа.

Главните карактеристики

Избор на клиент