.

.

Криви Агол Машина Владетел, Креативни Мрежи Quilting Владетели Шиење Образец Комбинација Алатка Транспарентна Пластика Шаблони Владетел за DIY Машина Quilting Владетел (01)

Криви Агол Машина Владетел, Креативни Мрежи Quilting Владетели Шиење Образец Комбинација Алатка Транспарентна

DEN 1336.80

Пристапност
Во достапна форма

【Мултифункционален Владетел】го Користите овој криви агол машина владетел во неколку големини да се создаде круг на аглите на вашиот тепих.Се користи за заокружување аглите на placemats, табела тркачи и јоргани. 【Соодветна Големина】Користите криви агол машина владетел да се создаде круг на аглите на сите ваши везана проекти.Изберете криви со радиус од 2.5 cm - 1.2 см; 5cm; или 7,6 cm. 【Уникатен Дизајн】Секој крива има црна 45 и 90 степени ознаки.Или криви граница. 【Фиксна】владетел слајдови лесно во текот на ткаенина се додека притисок се применува.Тогаш нашата ексклузивни држи носителот на ткаенина во место додека да се намали, и ја елиминира лизгање и неточни намалувања. 【По-продажбата на Услугата】Ако имате било каков проблем со нашите производи, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас и ние ќе ги сортирате работите надвор за вас како е можно поскоро.Карактеристики : Користете го овој криви агол машина владетел во неколку големини да се создаде круг на аглите на вашиот тепих.Употреба на криви агол машина владетел да се создаде круг на аглите на сите ваши везана проекти.Изберете криви со радиус од 2.5 cm - 1.2 см; 5cm; или 7,6 cm.Секој крива има црна 45 и 90 степени ознаки.Или криви граница.Владетелот слајдови лесно во текот на ткаенина се додека притисок се применува.Тогаш нашата ексклузивни држи носителот на ткаенина во место додека да се намали, и ја елиминира лизгање и неточни намалувања!Тоа доаѓа во целост со што може да се види чекор-по-чекор инструкции или скенирање на QR код за печатени на владетелот да се види на видео демонстрација.Карактеристики : Материјал : Acrylic Color : Transparent Size : 15.24 x 15.24 cm/6 x 6 inches Package Вклучува : 1 x Криви агол машина.

Главните карактеристики

Избор на клиент