.

.

uxcell 20 Компјутери 7ml Пластични Центрифуга Цевки со Snap Капа, Полипропилен Дипломирал Microcentrifuge Цевка, Круг Дното, Јасно, Складирање Сад за Монистра Примерок Примерок Л?

uxcell 20 Компјутери 7ml Пластични Центрифуга Цевки со Snap Капа, Полипропилен Дипломирал Microcentrifuge Цевка,

DEN 203.76

Пристапност
Во достапна форма

[Материјал] - Изработени од Полипропилен, нема меурчиња, без нечистотии, висока и ниска температура отпор, Погоден за центрифуги. [Size] - Капацитет : 7ml; Цевка со Дијаметар : 15.2 mm/0.6-инчен; Max Должина : 62.2 mm/2.45-инчен. [Запечатување] - Со прилог snap капа, течење-доказ и лесен за употреба, флексибилен капак, удобен операција. [Складирање Примена] - Одлично за складирање на течни, прав и мали предмети како што се зрнца, бања сол, растенија и др. [Примерок се Соберат] - Широко се користи во собирање Примерок во молекуларната биологија, хемија, биохемија и други области.Погоден за многу области, како што се лабораториски експеримент и домашна употреба за преземање на одредени волумен течност.Материјал : Пластика.Боја : Јасно.Дипломирал Цевка.Snap Капа.Течење-доказ.

Главните карактеристики

Избор на клиент