.

.

STENES LG K30 Случај - СТИЛСКИ - 3D рачно изработени Кристал Круна Прилично Swan Флорални Дизајн Паричникот Кредитна Картичка Слотови Пати Медиумите Стојат Кожа Покрие Со Е?

STENES LG K30 Случај - СТИЛСКИ - 3D рачно изработени Кристал Круна Прилично Swan Флорални Дизајн Паричникот

DEN 837.60

Пристапност
Во достапна форма

Специјално дизајниран слики може да биде прикажана на друг телефон верзија.Но, истиот дизајн ќе биде рачно изработени компатибилен вашиот LG K30 / LG K10 (2018) / LG Премиер Про 4 G LTE / LG L413 DL / LG L413 DG.Овој случај се користи повеќе од сто кристали & decors за да се постигне највисок квалитет и детали.Модерни дизајни се совршен додаток на вашиот телефон и гардероба!.Висок квалитет на кристали се рефлектираат светлина и се даде луксузен, гламурозен се чувствуваат.Направен да одговара на вашиот уред совршено додека сеуште дава пристап до копчиња и пристаништа.Смисла-ТЕ, Луксузни STENES Случај Компанијата : STENES е регистрирана трговска марка заштитена од НАС трговска Марка Закон.Сите STENES случаи се 100% рачно изработени и во секој случај е направен со највисок квалитет кристали & материјали.Секој скапоцени кристали е во прилог на случај внимателно од страна на нашите професионални уметници со моден вкус во умот.Сите кристали и додатоци се цврсто прикачени со нашите специјални направени лепак кој ќе НЕ е лесно да падне.МАТЕРИЈАЛИ & ИЗРАБОТКА : Ние користиме комбинација од 100% автентични кристали & Висок квалитет *BLING* кристали & Посебни направи прибор / decors.Постави си за разлика од толпата со STENES случај тоа се одразува на вашиот вкус и страсти.Некои верзија со други слични производи слики да се одрази на дизајн на производи, но ние ќе се обидеме потрудиме да ги споделите предмети се чувствува Посебно & Искра & Убаво.Пакет содржи : - 1 * Stylis Кожа Bling Случај за LG K30 / LG K10 (2018) / LG Премиер Про 4 G LTE / LG L413 DL / LG L413 DG - 2 * Екран Заштитник за LG K30 / LG K10 (2018) / LG Премиер Про 4 G LTE / LG L413 DL / LG L413 DG - 1 * Посебни STENES ЛОГОТО Ретро Прашина Приклучок (Случаен) 90 ДЕНА ПРОИЗВОД ГАРАНЦИЈАТА & 100% ЗАДОВОЛСТВО ГАРАНЦИЈА, Ако поради некоја причина не сте задоволни со било какви производи од STENES, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас.Смисла-ТЕ Луксузни STENES Случај Компанијата.

Главните карактеристики

Избор на клиент