.

.

Дизајн Идеи 5504521-ДИ Kayfong Забавува, 0

Дизајн Идеи 5504521-ДИ Kayfong Забавува, 0

DEN 2087.76

Пристапност
Во достапна форма

Направени од видови на бамбус нарекува bambusa.Прашина со сува ткаенина за чистење.Материјал : Бамбус.Нема Батерии Што Се Бара.Екстремната топлина и влажност на џунглата во северна централен Виетнам, создава совршена клима за одгледување вид на бамбус нарекува bambusa.Bambusa расте најдолг internodes (простори на зглобовите) на било бамбус во светот.Овие долга, чиста протега од бамбус се користи за да се создаде нашите домот Kayfong трговија; кошеви.Ќе сакате да се фаќа за рака, заедно нежна облини на секој мајсторски направена дел, рачно ткаени од селото мајстори кои ќе исчезнат во една генерација.

Главните карактеристики

Избор на клиент