.

.

Голема 6.4 X 8.2 Нозе Црвено Срце Streamers - Пакување од 2 | Црвена Streamers за Валентин Украси | Црвен Раб Позадина за Црвениот Партија Украси | Црвено Срце Дополнителните Завес

Голема 6.4 X 8.2 Нозе Црвено Срце Streamers - Пакување од 2 | Црвена Streamers за Валентин Украси | Црвен Раб

DEN 244.80

Пристапност
Во достапна форма

УНИКАТЕН s лесно да лупам надвор и нема да го оштети вашиот ѕид.Можете да покрие еден куп на две дополнителните завеси на сличен засенчување за повеќе полно и подебели пребарувате за повеќе инклузија.Оваа фолија дополнителните завеса доаѓа со двострано лента на задната страна.Исто така можете да ја користите вашата сопствена транспарентен лента.Денот на вљубените декорација.Bachelorette позадина за Photobooth.Фолија дополнителните позадина за десерт табела.Денот на вљубените позадина за Шампањ & Вински Бар, Кујна врвот, декор.Повторно користење на неколку пати за различни прилики.Се создаде DIYs како Фолија Дополнителните Лустерот, Лажен Гарланд Банер, и Елегантен влезот завеса.Одговара и да се спарите со други фолија работ со различни бои за да се постигне саканата комбинација на бои.ЗА НАС : .Katch On е партија украси продавница специјализирана во сите од А до Z партија украси, ние нудиме многу партија украси производи.Ние се добредојде на нашата продавницата за да ја најдете повеќе сорти да ги красат вашата забава!!!!.Роденден Украси Партија Backdrop Theme партија curtains Valentines ден decorations Back на училиште decorations Thanksgiving партија decorations Graduation Партија Backdrop Homecoming Партија Backdrop Bridal Туш Партија Backdrop Wedding Партија Backdrop Anniversary Партија Backdrop Bachelorette Партија Backdrop Festival Декорација Позадина : Божиќ, Нова Година Партија Позадина.Денот на вљубените decoration Bachelorette позадина за Photobooth Foil дополнителните позадина за десерт table Valentines ден позадина за Шампањ & Вински Бар, Кујна врвот, соба decor Re-користење на неколку пати за различни occasions Create DIYs како Фолија Дополнителните Лустерот, Лажен Гарланд Банер, и Елегантен влезот curtain Match и пар со друг фолија работ со различни бои за да се постигне саканата комбинација на бои.

Главните карактеристики

Избор на клиент