.

.

BESTORQ 425-MXL-012 MXL Времето Појас, Гума, 42.5 Надвор од Обемот, 0.125 Ширина, 0.080 на Теренот, 531 Заби

BESTORQ 425-MXL-012 MXL Времето Појас, Гума, 42.5 Надвор од Обемот, 0.125 Ширина, 0.080 на Теренот, 531 Заби

DEN 221.04

Пристапност
Во достапна форма

Надмине САД RMA Стандард IP-24 рејтингот нивоа.Трапезоидна Заб.Непроблематична алтернатива на синџир на дискови.Употреба во правосмукалки, пумпа за вода, принтери, препишувач, трчање и фитнес опрема.Одлично за многу домашни проекти и корисни за DIY Корисна Човек.BESTORQ Трапезоидна Забот на времето појаси се со висок капацитет индустриски времето појаси.Тие нудат сигурен, економски и непроблематична алтернатива на синџир на дискови.Во споредба со синџир дискови BESTORQ Трапезоидна Забот на времето појаси се поеколошки, смазка-бесплатно, потивок и пониски во цената.BESTORQ Трапезоидна Забот на времето ремени нудат одлични перформанси.На ремени функција висока температура chloroprene полимер во текот на.Со високи перформанси, ткаени, најлон се базира на ткаенина се соочува материјал е дизајниран и тестирани за високо отпорни на абење перформанси.Поддршка е прецизност земјата за непречено униформа работи.На helically рана затегнувачка кабли се специјално конструирани, изопачено и хемиски поставите заробени fiberglass материјал.Лабораторија и на Терен Тестирање покажа дека BESTORQ е супериорен или во најлош случај еквивалент на други премиум бренд индустриски времето појаси.На BESTORQ Трапезоидна Забот на времето ремени надмине САД RMA Стандард IP-24 рејтингот нивоа и да се споредуваат со премиум производители рејтингот за Трапезоидна Забот на Времето појас коњски сили Оценка нивоа.

Главните карактеристики

Избор на клиент