.

.

ТРЕВНИК FAWN Втиснување во Прав БЕЛА (LF1537)

ТРЕВНИК FAWN Втиснување во Прав БЕЛА (LF1537)

DEN 1536.00

Пристапност
Во достапна форма

Дизајнер : Тревник Fawn.Дизајн големина : .Пакет големина : .Waranty : Со Тревник Fawn.Мастило коцки содржат киселина-бесплатно, брзо сушење на боја база мастило со покрена подлога површината за употреба со сите големина марки.Дизајнер : Тревник Fawn Pack Големина : Изградба : Рок На Гаранција : По Тревникот Fawn.

Главните карактеристики

Избор на клиент