.

.

Резолуција 500 DPI R307 Оптички Отпечаток Читателот Отпечаток Читателот Сензор R307 Оптички Отпечаток Модул Ниска Цена Автомобил Брави на вратите за Контрола на Пристап

Резолуција 500 DPI R307 Оптички Отпечаток Читателот Отпечаток Читателот Сензор R307 Оптички Отпечаток Модул

DEN 475.20

Пристапност
Во достапна форма

3. Ниска потрошувачка на енергија, ниска цена, со мали димензии, одлични перформанси. 5. Добра обработка на слика способност, може успешно да го фати на слика до резолуцијата 500 DPI. 2. Отпечаток читателот може да се спроведе средно развој и може да биде вграден во различни крајот производи, како што се : контрола на пристап, присуство, безбедност сефови, автомобил брави на вратите. 1. На R307 Оптички Отпечаток Модул интегрира отпечаток алгоритам чип со функции како што се проверка на отпечатоци влез, обработка на слика, функција екстракција, образец генерација, образец за складирање, отпечатоци споредба (1 : 1) и отпечатоци пребарување (1 : N). 4. Професионални оптичка технологија, прецизни модул производство technic.Функција : 1. На R307 Оптички Отпечаток Модул интегрира отпечаток алгоритам чип со функции како што се проверка на отпечатоци влез, обработка на слика, функција екстракција, образец генерација, образец за складирање, отпечатоци споредба (1 : 1) и отпечатоци пребарување (1 : N). 2. Отпечаток читателот може да се спроведе средно развој и може да биде вграден во различни крајот производи, како што се : контрола на пристап, присуство, безбедност сефови, автомобил брави на вратите. 3. Ниска потрошувачка на енергија, ниска цена, со мали димензии, одлични перформанси. 4. Професионални оптичка технологија, прецизни модул производство technic. 5. Добра обработка на слика способност, може успешно да го фати на слика до резолуцијата 500 DPI. 6. Отпечаток откривање функција.Спецификација : напон : DC 4.26.0 V Снабдувањето со струја : Работат на струјата : 50m A (типична) Врвот на струјата : 75m A Отпечаток слика влез време :

Главните карактеристики

Избор на клиент