.

.

CYHO Мобилен Телефон Повлече Прстен Поддршка Стојат Не-Деформација, Додаток за Полнење во Спалната соба;Шопинг;ученичкиот Дом;Салон, 71x41x4(MM), Златни, 1 Парче Прстен Сто

CYHO Мобилен Телефон Повлече Прстен Поддршка Стојат Не-Деформација, Додаток за Полнење во Спалната соба;Шопинг;ученичкиот

DEN 407.76

Пристапност
Во достапна форма

Лесно да се носат поради малата големина и лесен.Поради својата силна адсорпција сила, тоа не е лесно да падне телефонот.Производот може да се ротира во сите насоки по случаен избор.Производот се вклопува удобно во вашите раце, заради својот слаб.Производот е удобно без pinching вашите раце поради заоблени дизајн на оваа повлече прстен.Применливи Прилики : Спална соба;Шопинг;ученичкиот Дом;Салон;Отворено;Десктоп;Мобилен Телефон;Видиме Продавница;Патување;Компанија Боја : Златна Материјали : Цинк Легура Облик : Правоаголник Форма Вкупно Нето Тежина : 44(G) Должина : 71(MM) Ширина : 41(MM) Висина/Дебелина : 4(MM) Пакет се Вклучени : 1 парче Прстен Стојат Планината Држач за Телефон мобилен телефон Карактеристики : Лесно да се носат поради малата големина и лесен.Поради својата силна адсорпција сила, тоа не е лесно да падне телефонот.Производот може да се ротира во сите насоки по случаен избор.Производот се вклопува удобно во вашите раце, заради својот слаб.Производот е удобно без pinching вашите раце поради заоблени дизајн на оваа повлече прстен.Производот не е лесно да се олабави се должи на три-димензионални поддршка.Се релаксираат вашите раце лесно додека си поигруваше со драма и разговор.Материјалите кои се користат во производите се во ред, силни и издржливи.Производот е лесно да се размонтираат кога искинати надвор, на тој начин, тоа не е погоден да ја напушти марки на телефонот производот спречува мобилни телефони од се фрли и скршени.

Главните карактеристики

Избор на клиент