.

.

STENES LG Г-7 ThinQ Случај - Стилски - 3D рачно изработени Кристал S-Линк Цвеќиња Дизајн Паричникот Кредитна Картичка Слотови Пати Медиумите Стојат Кожа Покрие со Екран Зашт?

STENES LG Г-7 ThinQ Случај - Стилски - 3D рачно изработени Кристал S-Линк Цвеќиња Дизајн Паричникот Кредитна

DEN 215.76

Пристапност
Во достапна форма

Специјално дизајниран слики може да биде прикажана на друг телефон верзија.Но, истиот дизајн ќе биде рачно изработени компатибилен вашиот LG Г-7 / LG Г-7 Thin Q / LG-LM-G710 / LG Г-7+ Thin Q.Овој случај се користи повеќе од сто кристали & decors за да се постигне највисок квалитет и детали.Модерни дизајни се совршен додаток на вашиот телефон и гардероба!.Висок квалитет на кристали се рефлектираат светлина и се даде луксузен, гламурозен се чувствуваат.Направен да одговара на вашиот уред совршено додека сеуште дава пристап до копчиња и пристаништа.Смисла-ТЕ, Луксузни STENES Случај Компанијата : STENES е регистрирана трговска марка заштитена од НАС трговска Марка Закон.Сите STENES случаи се 100% рачно изработени и во секој случај е направен со највисок квалитет кристали & материјали.Секој скапоцени кристали е во прилог на случај внимателно од страна на нашите професионални уметници со моден вкус во умот.Сите кристали и додатоци се цврсто прикачени со нашите специјални направени лепак кој ќе НЕ е лесно да падне.МАТЕРИЈАЛИ & ИЗРАБОТКА : Ние користиме комбинација од 100% автентични кристали & Висок квалитет *BLING* кристали & Посебни направи прибор / decors.Постави си за разлика од толпата со STENES случај тоа се одразува на вашиот вкус и страсти.Некои верзија со други слични производи слики да се одрази на дизајн на производи, но ние ќе се обидеме потрудиме да ги споделите предмети се чувствува Посебно & Искра & Убаво.Пакет содржи : - 1 * Stylis Кожа Bling Случај за LG Г-7 / LG Г-7 Thin Q / LG-LM-G710 / LG Г-7+ Thin Q - 2 * Екран Заштитник за LG Г-7 / LG Г-7 Thin Q / LG-LM-G710 / LG Г-7+ Thin Q - 1 * Посебни STENES ЛОГОТО Ретро Прашина Приклучок (Случаен) 90 ДЕНА ПРОИЗВОД ГАРАНЦИЈАТА & 100% ЗАДОВОЛСТВО ГАРАНЦИЈА, Ако поради некоја причина не сте задоволни со било какви производи од STENES, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас.Смисла-ТЕ Луксузни STENES Случај Компанијата.

Главните карактеристики

Избор на клиент