.

.

Весели Давателот Гастрономски Шеќер Колачиња Се Топи

Весели Давателот Гастрономски Шеќер Колачиња Се Топи

DEN 204.72

Пристапност
Во достапна форма

Секој топи има 6 парчиња.Ова високо fragranced се топи ќе се пополни вашата соба со мириси.Сите свеќи се направени со квалитет, фитили и повеќе мирис да одат и над вашите очекувања.Unsurpassing квалитет.

Главните карактеристики

Избор на клиент