.

.

Рака на Рака за Intermec CN51 бар-код Скенер Mobible Компјутер Заменува 213-008-001

Рака на Рака за Intermec CN51 бар-код Скенер Mobible Компјутер Заменува 213-008-001

DEN 239.76

Пристапност
Во достапна форма

Рака на Рака за Intermec CN51 бар-код Скенер Mobible Компјутер.Нови резервни делови, замена за Intermec 213-008-001 рака на рака.Оваа кожа за на рака на рака обезбедува додаде безбедност од случаен капки на CN51 додека се движите.Компатибилност : се вклопува Intermec CN51 но не се вклопуваат Intermec CN50. plz провери модел пред да го купите.Превозот : се испраќаат во 24hrs по плаќањето, и 10-18 (стандард) или 4-6 (забрзан) работни дена за НАС.Partshe гарантира : 30 дена политика на враќање.Било прашање пред купување или за проблем во текот на користење, само контактирајте Partshe за бесплатна техничка поддршка.

Главните карактеристики

Избор на клиент