.

.

Hatflags Оригиналниот Капа Закачалка (Во Оригинал Црна, 2)

Hatflags Оригиналниот Капа Закачалка (Во Оригинал Црна, 2)

DEN 1353.60

Пристапност
Во достапна форма

Приказ на вашата капа, копчиња, lanyard, или што и во стил!.За капи, нашиот патентиран риџ дизајн ви овозможува да покажат било шапка, без разлика на нивната форма или големина.Супер силен 3 M️ лепило дека може да се одржи вашата најголемиот шапка.Лесно да се примени!Едноставно чистење на вашата површина, бидете сигурни дека нејзините сува, кора и се применуваат Hatflag.Треба да се отстрани тоа?Нашите лепило нежно доаѓа надвор основните површината.Прикажување на вашите шапка во свој стил!Нашите Hatflag ви овозможува да се откажам вашиот капа секаде каде што сакате.Развиен со премиум 3 M️ лепило да се држиме за повеќето површини за силна задржете.Кој нашиот патентиран риџ дизајн, нашиот Hatflag може да се вклопи во широк спектар на шапки и капи.Но, нашата Hatflag не е само за капи!Се користи како одличен начин да се откажам и да покажат вашиот копчињата, lanyards, трофеи, или повеќе.Треба да се отстрани тоа?Нашите не оштетување на лепило доаѓа надвор лесно додека се нежни со основните површината.

Главните карактеристики

Избор на клиент