.

.

Joho Печење сладолед Калапи Сет 2 Пакет, Popsicle Калапи Мраз Поп Калапи, Силикони Cakesicle Калап за домашна popsicles, со 100pcs Дрвени Стапови и 30 popsicle кеси,Танго

Joho Печење сладолед Калапи Сет 2 Пакет, Popsicle Калапи Мраз Поп Калапи, Силикони Cakesicle Калап за домашна

DEN 311.76

Пристапност
Во достапна форма

ХРАНА ОДДЕЛЕНИЕ СИЛИКОНСКИ POPSICLE МУВЛА СЕТ : Joho Печење Popsicle калапи се направени од премиум храна одделение силиконски,BPA free,без мирис.Силиконски popsicle калапи се во класичен овална форма,бела боја,лесно да се ослободи,само поп надвор мраз popsicles со притиснат прстите.ЗАБАВНО ДА се СОЗДАДЕ ЗДРАВА POPSICLES : Нашата торта popsicle калапи се одлични за сите видови на popsicle десерти и домашни cakesicles.Лесно да се создаде уникатен замрзнат третира,само додадете мраз кремови,јогурт,purees,овошје,пудинг,или чоколадо во домашни popsicle калапи,по замрзнати,ќе добие свој уникатен мраз popsicles.Мраз поп калапи големина : 7.67x4.33x0.94in.Правење popsicles во 2.63*1.18 во.ЛЕСЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ : Силикони popsicle мувла поставите доаѓа со 2pcs 4-шуплина танго popsicle мувла,100pcs дрвени стапови и 30 popsicle кеси.Можете да направите 8 popsicles истовремено во повеќе вкусови.На cakesicle силиконски калапи се лесни за употреба,како рамни дизајн,мраз lolly може да биде украсена лесно со бонбони,јатчесто овошје или зеленчук.РАЗНОВРСНА МРАЗ POPSICLE КАЛАПИ : Нашата торта поп калапи не се користат само во лето,но исто така и во зима.Силиконски сладолед калапи може безбедно користење во фурна,микробранова печка и замрзнувач.Широк temparature опсег : -76℉ да 446℉.И сладолед бар калапи може да пластовидно,па продавница лесно и да се зачува простор во замрзнувач.Цел ЖИВОТ ГАРАНТИРА ЗА СИЛИКОНСКИ POPSICLE КАЛАПИ : Уживаат во животниот век на здрава сладоледи со нашиот сладолед popsicle калапи.Голема DIY подарок за вашите деца или пријатели.Ако сте незадоволни со нашиот сладолед калапи,тоа е во ред за замена или враќање на средствата.

Главните карактеристики

Избор на клиент